IV Półmaraton Zegrzyński za nami!

Data: 04.10.2021 r., godz. 18.27    240
Niezapomniana trasa, wspaniała atmosfera, piękna rywalizacja. W sobotę zakończył się IV Półmaraton Zegrzyński, który w tym roku miał dodatkową wartość. W rywalizację sportową zaangażowały się dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie.

Niezapomniana trasa, wspaniała atmosfera, piękna rywalizacja. W sobotę zakończył się IV Półmaraton Zegrzyński, który w tym roku miał dodatkową wartość. W rywalizację sportową zaangażowały się dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliszewie. Dorośli biegli dystans 21 kilometrów w przepięknych okolicznościach przyrody na trasie Serock, Zegrze, Wieliszew, dzieciaki podczas Dnia Sportu rywalizowały w sprincie na dystansie 200 metrów.

Wyniki

W kategorii open i jednocześnie w kategorii open mężczyzn zwycięzcą został Marcin Hildebrand z warszawskiego klubu Biegam na Tarchominie w czasie 01:20.07. Zaraz za bohaterem półmaratonu znalazł się Paweł Witkowski (Łajski) z wieliszewskiego HERON TEAMU (czas: 01:20:27). Trzecie miejsce zajął Paweł Pyrzak z Warszawy z czasem 01:22:41 (klub  W OSTATNIEJ CHWILI)

Wśród kobiet pierwsza linię mety minęła Joanna Hass-Kalita z klubu W OSTATNIEJ CHWILI z czasem 01:32:21. Na drugim stopniu podium uplasowała się Paulina Prugar Fukowska z klubu NEON (czas: 01:32:44). Trzecie miejsce zajęła Monia Myszkowska z Wieliszewa w czasie 01:37:41.

W klasyfikacji drużynowej Zespół nr 1 to drużyna W OSTATNIEJ CHWILI w składzie Paweł Pyrzak (01:22:41.540), Radek Gozdek (01:23:10.980), Tomasz Bruderek (01:32:18.007), Joanna Hass-Kalita (01:32:21.754). Drużyna, która w klasyfikacji zajęła drugie miejsce to BIEGAM NA TARCHOMINIE w składzie: Marcin Hildebrand (01:20:07.510), Sebastian Michnowski (01:36:46.669), Michał Czapski (01:37:35.770), Renata Kowalikowska (01:41:37.287). Zespół nr 3 czwartego Półmaratonu Zegrzyńskiego dla WIELISZEW HERON TEAM w składzie: Paweł Witkowski (01:20:27.720), Paweł Kownacki (01:28:46.406), Bogusław Lachawiec (01:29:12.657), Małgorzata Szadura (02:04:50.218).